Vpisi abonmajev in vsebine ter cene

Datumi vpisa, podrobnosti abonmajev.
ProdukcijaZavod Novo mesto
Fotografijaarhivi producentov/izvajalcev
Blagajna in tajništvo KCJT
14.junij
10.00

V abonmaje nove sezone se lahko vpišete od srede, 14. 6., do petka, 30. 6.

Tudi za novost - GLASBENI ABONMA - velja, da se lahko vpišete že prvi dan.

Abonma lahko vpišete osebno v KCJT ali prek daljave (prek spletnega obrazca na www.kcjt.si).

I. GLEDALIŠKI ABONMA

1. REPUBLIKA SLOVENIJA, Slovensko mladinsko gledališče in Maska Ljubljana

PREDSTAVA, KI JE NASTALA OB 25-LETNICI OSAMOSVOJITVE, GOVORI O POMEMBNIH, PRIKRITIH, ŠKANDALOZNIH STVAREH.

2. Peter Quilter: GLORIOUS!, Drama in Opera in balet SNG Maribor

Režiser: Krešimir Dolenčić

Igrajo: Nataša Matjašec Rošker, Žan Koprivnik, Alojz Svete, Milada Kalezić, Guadalupe Barrientos / Tim Ribič, Irena Mihelič

SVETOVNA USPEŠNICA: GLASBENA KOMEDIJA O OPERNI DIVI BREZ POSLUHA.

3. Gerhart Hauptmann: ROSE BERND, SLG Celje

Režiserka: Mateja Koležnik
Igrajo: Bojan Umek / Branko Završan, Liza Marija Grašič, Andrej Murenc, Pia Zemljič / Lučka Počkaj, Igor Žužek, Aljoša Koltak, David Čeh, Barbara Medvešček, Manca Ogorevc, Tanja Potočnik, Igor Sancin, Damjan M. Trbovc

ZGODBA MLADE ŽENSKE, KI ZARADI SVOJE NENAVADNOSTI PADE V NEMILOST OKOLICE.

4. Yasmina Reza: »ART«, SNG Drama Ljubljana

Režiser: Žarko Petan

Igrajo: Aleš Valič, Jernej Šugman, Bojan Emeršič

PREDSTAVA O PRIJATELJSTVU, UMETNOSTI, PREDSODKIH IN TOLERANTNOSTI.

5. avtorski projekt po motivih pravljične komedije Stenica Vladimirja Vladimiroviča Majakovskega: STENICA, Prešernovo gledališče Kranj in Mestno gledališče Ptuj

Režiser: Jernej Lorenci

Igrajo: Iztok Drabik Jug k. g., Vesna Jevnikar, Nataša Keser k. g., Maruša Majer k. g., Darja Reichman, Blaž Setnikar, Vesna Slapar, Aljoša Ternovšek, Borut Veselko, Gregor Zorc k. g.

NOSTALGIČNO-KRITIČNA SATIRIČNA KOMEDIJA O NAŠI PRETEKLOSTI, SEDANJOSTI IN PRIHODNOSTI.

6. po motivih Johna Gaya, Georga Wilhelma Pabsta, Bertolta Brechta in Václava Havla Vito Taufer in ustvarjalci uprizoritve: BERAŠKA OPERA, SNG Nova Gorica

Režiser: Vito Taufer

Igrajo: Kristijan Guček, Radoš Bolčina, Ana Facchini, Urška Taufer, Gojmir Lešnjak – Gojc k. g., Patrizia Jurinčič Finžgar, Arna Hadžialjević, Medea Novak, Maša Grošelj k. g., Matija Rupel, Jure Kopušar, Žiga Udir, Žiga Saksida k. g., Andrej Zalesjak, Iztok Mlakar

Glasbeniki: David Trebižan, David Šuligoj, Roman Kobal

VELIČASTNA ZGODBA O SPOPADU MOČI IN LJUBEZNI.

 

GLEDALIŠKI ABONMA

OB VPISU

                      OBROČNO*

 

ODRASLI

 84,00 €

3 X 28,00 €

 

UPOKOJENCI

 76,00 €

26,00 in 2 X 25,00 €

 

ŠTUDENTJE IN DIJAKI

 42,00 €

2 × 21,00 €

 

 

 

 

 

*1. obrok junija ob vpisu, 2. obrok septembra in 3. obrok oktobra 2017

II. GLASBENI ABONMA

1.

Lovro POGORELIĆ, klavir

Aleksandar MILOŠEV, viola

SUBTILEN GLASBENI DIALOG DVEH STRASTNIH VIRTUOZOV.

2.

BELI BOŽIČ S TREMI TENORJI

Vladimir ČADEŽ, tenor / Tim RIBIČ, tenor / Janez TRILER, tenor / Natalija ŠAVER, klavir / Carlos VALDERRAMA, tolkala

PRAZNIČNO GLASBENO POPOTOVANJE OD KLASIČNE OPERNE ARIJE DO ELVISA PRESLEYJA. 

3.

Sabina CVILAK, sopran

GODALNI KVARTET FEGUŠ: Filip FEGUŠ, violina / Simon Peter FEGUŠ, violina / Andrej FEGUŠ, viola / Jernej FEGUŠ, violončelo

VODILNI LIRIČNI SOPRAN V DRUŽBI VRHUNSKEGA GODALNEGA KVARTETA.

4.

BOŽJI DELEC, operna črna komedija za tri igralce in tri privide

Slovensko komorno glasbeno gledališče, Cankarjev dom, Slovenski tolkalni projekt

V sodelovanju s festivalom Unicum

glasba: Pavel MIHELČIČ ● libreto: Milan DEKLEVA ● režija: Eva HRIBERNIK

Dirigentka: Jerica GREGORC BUKOVEC

Katja KONVALINKA, sopran / Darko VIDIC, bariton / Janko VOLČANŠEK, basbariton / SLOVENSKI TOLKALNI PROJEKT

MOJSTRSKI PREPLET BESEDE, GLASBE IN IGRE O ČLOVEŠKI KRHKOSTI IN MINLJIVOSTI NA MEJI MED ZANOSTJO IN UMETNOSTJO, MED STVARNOSTJO IN DOMIŠLJIJO. 

 

 

OB VPISU

                       OBROČNO*

 

 

ODRASLI

50,00 €

20,00 € in 2 × 15,00 €

 

UPOKOJENCI

 45,00 €

3 × 15,00 €

 

ŠTUDENTJE IN DIJAKI

 25,00 €

2 × 15,00 €

 

 

 

 

 

*1. obrok junija ob vpisu, 2. obrok septembra in 3. obrok oktobra 2017

III. GLASBENO-GLEDALIŠKI ABONMA

1.

KDOR GLEDA LJUDI SKOZI MAČJE OČI

Svetlana Makarovič z glasbeniki in gosti

VEČER AVTORSKIH BALAD IN ŠANSONOV SVETLANE MAKAROVIČ Z GOSTI.

2.

NE BODI KOT DRUGI

Ditka in Feri Lainšček z glasbeniki

LIRIKA PRILJUBLJENEGA PESNIKA V TENKOČUTNEM GLASBENEM IZRAZU.

3.

ISKANJE SREČE

Romana Krajnčan in Jure Ivanušič z glasbeniki

GLASBA, GLEDALIŠČE, KONCERT, POEZIJA … NA TRAVNIKU ROMANČIC IN IVANJŠČIC.

4.

KONCERT ZA KLAPO

Iztok Mlakar z glasbenikom

DRUŽENJE Z IZJEMNIM INTERPRETOM IN KANTAVTORJEM.

 

OB VPISU

                        OBROČNO*

 

 

ODRASLI

 60,00 €

3 X 20,00 €

 

UPOKOJENCI

 54,00 €

3 × 18,00 €

 

ŠTUDENTJE IN DIJAKI

 30,00 €

2 × 15,00 €

 

 

 

 

 

*1. obrok junija ob vpisu, 2. obrok septembra in 3. obrok oktobra 2017

Upokojenci, študentje in dijaki ob vpisu predložite osebni dokument in kartico upokojenca oz. študentsko ali dijaško izkaznico.

IV.OTROŠKI ABONMA

1. Iztok Kovač, Jera Ivanc (po predlogi pesmi Hud pesjan Marijana Vodopivca): HUD PESJAN, Zavod EN-KNAP

Režiser in koreograf: Iztok Kovač

Nastopajo: EnKnapGroup (Ana Štefanec, Luke Thomas Dunne, Jeffrey Schoenaers, Lada Petrovski Ternovšek, Matea Bilosnić in Gilles Noël)

PLESNA PREDSTAVA ZA POGUMNE OTROKE.

2. Jose: AFRIŠKO SONCE, Gledališče MalihVelikih, Zavod Tugende, Studio XXV

Režiser: Jose

Igrajo: Jose, Peter Nzobandora, Tina Sovič

DRAMSKO-LUTKOVNI MUZIKAL O SPOŠTOVANJU IN LJUBEZI DO NARAVE.

3. Ivana Djilas po zgodbi Svetlane Makarovič: VEVERIČEK POSEBNE SORTE, Plesni Teater Ljubljana

Režiserka: Ivana Djilas

Soustvarjalci in izvajalci: Maša Kagao Knez, Blaž Celarec, Vito Weis, Joseph Nzobandora-Jose

PLESNO-GLASBENO-GLEDALIŠKA PREDSTAVA O LEPOTI IN KREATIVNOSTI, KI SE RAZVIJETA IZ OMEJENOSTI.

4. Toon Tellegen: JUTRI JE BILA ZABAVA, Lutkovno gledališče Ljubljana

Režiserka: Martina Maurič Lazar

Igrajo: Asja Kahrimanović, Maja Kunšič, Gašper Malnar, Katja Povše k. g., Lovro Finžgar k. g.

ČAROBNA LUTKOVNA PREDSTAVA O PRIJATELJSTVU ZA MALE RADOVEDNEŽE.

5. Ela Peroci / Desa Muck: MUCA COPATARICA, Prešernovo gledališče Kranj

Režiserka: Katja Pegan

Igrajo: Vesna Pernarčič, Aljoša Ternovšek, Miha Rodman, Matjaž Višnar k. g., Darja Reichman, Pavel Rakovec k. g., Desa Muck k. g.

PRILJUBLJENA PRAVLJICA O MUCI, KI ŽE 60 LET OTROKE PRIJAZNO SPODBUJA K REDOLJUBNOSTI.

6. Josip Vandot / Draga Potočnjak, Olga Grad: KEKEC, Slovensko mladinsko gledališče

Režiser: Branko Potočan

Igrajo: Olga Grad, Ivan Peternelj, Draga Potočnjak, Matej Recer, Romana Šalehar, Dušan Teropšič

PRILJUBLJENI JUNAKI OTROŠKE KLASIČNE SLOVENSKE LITERATURE V BESEDI IN GIBU.

7. Jan Malík: ŽOGICA MAROGICA, Lutkovno gledališče Maribor

Režiser: Tine Varl

Igrajo: Miha Bezeljak, Barbara Jamšek, Danilo Trstenjak, Elena Volpi

LUTKOVNA PREDSTAVA Z BREZČASNIM SPOROČILOM, DA JE V SLOGI MOČ.

8. Andrej Rozman Roza: JANKO IN METKA, Drama SNG Maribor in Mini teater

Režiser: Robert Waltl

Igrajo: Milada Kalezić, Bojan Maroševič, Nejc Ropret, Mirjana Šajinović, Irena Varga

ZABAVNA OTROŠKA DRAMSKA PREDSTAVA ZA VSE GENERACIJE.

 

 

OB VPISU

 OBROČNO*

 

OTROK S SPREMLJEVALCEM (2 vstopnici)

60,00 €

3 x 20,00 €

 

 

Pridružena oseba*

28,00 €/oseba

da